Hastaneye Gelmeden Önce

“Sağlığınız emin ellerde” sloganıyla çalışan hastanemiz ve ekibimiz, hastalıkta olduğu gibi, sağlıklı günlerinizde de sizlerle görüşmeyi dilemektedir. Hastanemizde bulunduğunuz süre içinde rahat ve huzurlu zaman geçirmeniz bizim öncelikli görevimizdir. Bu amaçla hastanemizdeki hizmetlere nasıl ulaşacağınız ve ne şekilde işlem yaptıracağınıza ilişkin bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Hizmetlerimiz haftanın her günü ve 24 saat süreyle sizlere sunulmuştur.

Hizmetlerimiz ve randevu işlemleriniz için;

0(236) 236 0330 veya 444 4 228 ’nolu çağri numaramıza ulaşabilir, tüm hizmetlerimiz, hekimlerimiz, bölümlerimiz, randevu işlemleri gibi birçok konuda bilgi alabilir ve işlem yaptırabilirsiniz. Ayrıca hastane.cbu.edu.tr adresini kullanarak da bu bilgilere erişebilir ve randevu işlemlerinizi internet aracılığıyla yapabilirsiniz.

Hastanemizi ziyarete geldiğinizde kimlik belgenizin (TC kimlik numarasın yazılı belge) yanınızda olmasına özen gösteriniz. Bu belge sizin her türlü tedavi işleminiz için gereklidir. Ayrıca hekiminizin gerekli gördüğü reçete veya ilaçlarınızı ve tetkik sonuçlarını da yanınızda bulundurunuz.