İDARİ BİRİMLER

 

ADI SOYADI

KADRO DURUMU

GÖREVİ

Tahsin AKCAN

Başmüdür

Hastane Başmüdürü

Pınar BIÇAKLAR

4D/Sürekli İşçi

Başmüdür Sekreteri

MÜDÜRLÜKLER

 

 

Mürşit BİLGİN                                  

Hastane Müdür Yardımcısı

Hastane Müdür Yardımcısı

Ramazan ÇINAR

Hastane Müdür Yardımcısı

Hastane Müdür Yardımcısı

Hatice ÖZGÜL

Hastane Müdür Yardımcısı

Hastane Müdür Yardımcısı

İDARİ AMİRLİK

 

 

Selçuk LİMANLI

Şef

İdari Amir

Ergin BERÇİN

Sağlık Memuru

İdari Amir

BAŞHEKİMLİK                  

 

 

Aysun OKUMUŞ

Bilgisayar İşlet.

Başhekim Sekreteri

BAŞHEMŞİRELİK              

 

 

Nimet PETEK 

Başhemşire

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü

Birgül KARACA

Hemşire

Hemşirelik Hiz. Müdür Yardımcısı

Selvinaz ÇALKAN

Hemşire

Hemşirelik Hiz. Müdür Yardımcısı

Saadet POLAT           

Hemşire

Hemşirelik Hiz. Müdür Yardımcısı

Selçuk DEMİRLER

Hemşire

Supervisor

Nezihe ORBAY

Hemşire

Supervisor

ECZANE

 

 

Ebru AKÇAM                        

Eczacı 

Eczacılık Hizmetleri Müdürü

Esra OĞUZ

Eczacı

Eczacı

Yenay ERGÜL

Eczacı 

Eczacı

Cemil Murat BAYAR

Eczacı

Eczacı

Ömer Faruk ERDOĞAN

Eczacı

Eczacı

Özcan TEPEKÖY

İdari Destek Personeli

Eczane İşleri

Ali KAYA

4D/Sürekli İşçi

Eczane İşleri

Havva AKDUMAN

4D/Sürekli İşçi      

Eczane İşleri

Yasemin PULAT

4D/Sürekli İşçi

Eczane İşleri

Yusufcan TAŞLICA

4D/Sürekli İşçi

Eczane İşleri

İNSAN KAYNAKLARI

 

 

Şükran KİRİŞ FETİLER

Bilgisayar İşletmeni

İnsan Kaynakları ve Sorumlusu

Burhanettin DOĞRU

Şef

Veri Hazırlama ve Kont. İşlet.

Sibel Öztürk USLU 4D/Sürekli İşçi  

Özge ALTUNDAĞ

4D/Sürekli İşçi

Evrak Kayıt İşleri

SAĞLIK KURULU

 

 

Seçil ULUSOY

4D/Sürekli İşçi

Sağlık Kurulu

Ayşe ATEŞ

4D/Sürekli İşçi

Sağlık Kurulu

Aylin BAYRI

4D/Sürekli İşçi

Sağlık Kurulu

Ömer TİTİZ 4D/Sürekli İşçi  

İlknur KALFA

4D/Sürekli İşçi

Sağlık Kurulu

TIBBİ MALZEME

 

 

Derya EROĞLU

4D/Sürekli İşçi

Tıbbi Malzeme İşleri

Erdal ALTINTAŞ

4D/Sürekli İşçi

Tıbbi Malzeme İşleri

KALİTE BİRİMİ

 

 

Sadık KAPLAN

4/b Sözleşmeli Biyolog

Kalite İşleri

Rabia ERDOĞAN
Gökhan DERELİ
Gülcan ÇETİN

4D/Sürekli İşçi
4D/Sürekli İşçi
Hemşire

Kalite Yönetim
Birim Sekreteri

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

 

 

Nihal Hilal TIRPANCI

Kimyager

İş Sağlığı ve Güvenliği

Gökçen TOPAL KURAL

Biyolog

İş Sağlığı ve Güvenliği

Ayşe CANALP

Bilgisayar İşletmeni

İş Sağlığı ve Güvenliği

EVRAK KAYIT

 

 

Gizem Atılgan

Büro Personeli

Evrak Kayıt İşleri

Barış YARAL

Memur

Evrak Kayıt İşleri

Murat ARDAÇ

4D/Sürekli İşçi

Dış Posta Dağıtım

HASTA HAKLARI

 

 

F. Hülya BERÇİN

Sağlık Teknisyeni

Hasta İletişim

İsmail ÖZEN

4D/Sürekli İşçi

Hasta İletişim

KATKI PAYI ve MAAŞ

 

 

İhsan OTÇU

Bilgisayar İşletmeni

Katkı Payı ve Maaş İşleri

Cemil TURAN

Memur

Katkı Payı ve Maaş İşleri

Murat ÇELİKER

İdari BÜro Görevlisi

Katkı Payı ve Maaş İşleri

Hüseyin SEPİL 4D/Sürekli İşçi Katkı Payı ve Maaş İşleri

SATIN ALMA

 

 

Safiye TUTAR

Veri Hazırlama ve Kont. İşlet.

Satın Alma İşleri

İSTATİSTİK

 

 

Ersoy ÇALIŞIR

Hemşire

İstatistik

SİVİL SAVUNMA

 

 

Alper YAR

Sağlık Memuru

Sivil Savunma

FATURA ANALİZ ve DESTEK BİRİMİ

 

 

Mükerrem ŞENTÜRK

Sağlık Memuru

Fatura Analiz

Anıl KARTER

Memur

Fatura Analiz

YATAN HASTA ve FATURA İŞLEMLERİ

 

 

Süleyman UYAR

İmam

Yatan Hasta ve Fatura İşlemleri

Mesud DEĞERLİ

4/b Sözleşmeli

Yatan Hasta ve Fatura İşlemleri

Şenol ÇELİK

4D/Sürekli İşçi

Yatan Hasta ve Fatura İşlemleri

VEZNE

 

 

Aynur EŞSİZ

Veri hazırlama ve Kont. İşlet.

Vezne Sorumlusu

Mustafa KAYGISIZ

Memur

Veznedarlık

Mehmet YAKARCA

Hizmetli

Veznedarlık

Engin KORA

4D/Sürekli İşçi

 

NÖBETÇİ MEMURLUK

 

 

Nedim KIRICI

Memur

Nöbetçi Memurluk

Mahmut KAPLAN

Bilgisayar İşletmeni

Nöbetçi Memurluk

Cennet AYATA

Sağlık Teknisyeni

Nöbetçi Memurluk

Özlem KÜÇÜK

4D/Sürekli İşçi

Nöbetçi Memurluk

Leyla İKAN

4D/Sürekli İşçi

Nöbetçi Memurluk

Behlül KÖSE

4D/Sürekli İşçi

Nöbetçi Memurluk

Şevki HALAVURT 4D/Sürekli İşçi  

Dilek AKKUŞ

4D/Sürekli İşçi

Nöbetçi Memurluk

İLK KAYIT

 

 

Necmiye ERGÜNEŞ

Memur

İlk Kayıt Sorumlusu

Cennet Kaz

4D/Sürekli İşçi

İlk Kayıt İşlemleri

Özge GÜRLER

4D/Sürekli İşçi

İlk Kayıt İşlemleri

Ayşegül ÖZERİNÇ

4D/Sürekli İşçi

İlk Kayıt İşlemleri

Aylin DÜNDAR

4D/Sürekli İşçi

İlk Kayıt İşlemleri

İÇ HİZMETLER

 

 

Halil TAŞLICA

Şef

İç Hizmetler Şefi

Meryem AKBIYIK 4D/Sürekli İşçi  
İsmail TAŞ 4D/Sürekli İşçi  
Beki KARABULUT 4D/Sürekli İşçi  

İbrahim AFACAN

Şoför

Ulaşım Birimi-Şoför

Ali İhsan DURA

Şoför

Ulaşım Birimi-Şoför

Hikmet AYAZ

4/c

Ulaşım Birimi-Şoför

Osman AKAR

4/c

Ulaşım Birimi-Şoför

Mustafa Ali YILMAZ

Firma Ulaşım Hizmetleri

Ulaşım Birimi-Şoför

Pelin Akide BENZER

4D/Sürekli İşçi

Danışma

Ferhat DEMİRCİOĞLU    

Murat SAĞLAM

Tekniker

Tıbbi Atık Sorumlusu

Veli SAVRAN

Hizmetli

Santral Memurluğu

Oktay ALDANMAZ

4D/Sürekli İşçi

Santral Memurluğu

Eda BALITÇI

4D/Sürekli İşçi

Santral Memurluğu

Şemsimah UÇ

4D/Sürekli İşçi

Santral Memurluğu

Mustafa KULA

4D/Sürekli İşçi

Santral Memurluğu

DEPO

 

 

Zahide KORA

Bilgisayar İşletmeni

Ayniyat Saymanlığı

Safiye TUTAR

Veri Hazırlama ve Kont. İşlet

Taşınır Kayıt Yetkilisi

Engin CİRİT

4D/Sürekli İşçi

Ambar Memuru

Ahmet ŞAHAN          

4D/Sürekli İşçi

Ambar Memuru

Kemal AKKUŞ          

4D/Sürekli İşçi

Ambar Memuru

Engin UZUN

4D/Sürekli İşçi

Ambar Memuru

Üzeyir AŞAR

4D/Sürekli İşçi

Ambar Memuru

Ayşe VARLI
Hikmet Mutlu

4D/Sürekli İşçi
Memur

Ambar Memuru
VHKİ.

BİLGİ İŞLEM

 

 

Okan ÇÖLLÜ                         

Mühendis

Bilgi İşlem Sorumlusu

Şerafettin İNCEOĞLU

Teknisyen

Teknisyen

Hasan SUCULAR

Teknik Personel

Network

Uğur GÜREL

Teknik Personel

Donanım Bakım,Onr.

Ferhat GÜREL

Teknik Personel

Donanım Bakım,Onr.

Furkan ERDOĞAN

Teknik Personel

Donanım Bakım,Onr.

TİG BİRİMİ

 

 

Hatice Akan BİLİR

Sağlık Teknikeri

Tig Birimi

Hatice Sanem YAYLA

Laborant

Tig Birimi

Öznur BAYRAKTAR

Hemşire

Tig Birimi

FATURA TAHAKKUK

 

 

Fikret ÇINAR

Memur

Tahakkuk

Lale ARMAĞAN

Memur

Tahakkuk

Şadan GÜNEŞ ÖZMAN

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Hanife KADRON

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Ali ÜRÜN

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Hatice DÜKENMEZ

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Berna BAKIRCI

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Ramazan KAHRAMAN

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Aysun KALAÇ

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Kadir İREGÖR

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Halil GÜLLÜ

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

Gülseren ULUDAĞ

4D/Sürekli İşçi

Tahakkuk

ATÖLYE

 

 

Mehmet BALITÇI

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye Şefi

Ahmet TOMUR

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Ali URFA

4D/Sürekli İşçi  

Teknik Atölye

Burhan DUMAN

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Emin ÇELİK

4D/Sürekli İşçi  

Teknik Atölye

Emin TÜRKOĞLU

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Emre SAĞ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Engin DUMAN

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Eyüp ŞEVİK

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Hüsamettin EKİCİ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Hüseyin Pehlivanoğlu

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

İbrahim DURMAZ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

İsmail YILMAZ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Mehmet Akif TÜYSÜZ         

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Murat GÜLALAN

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Mustafa ÖZÇELİKBAŞ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Nurullah KOCAAĞA

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Olgun SEVEN

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Özen DEŞAT

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Saffet ÖGER

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Samet KAHRAMAN  

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Serdar YORULMAZ

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Sonay KAYNAK

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

Süleyman Gürkan ACAR

4D/Sürekli İşçi

Teknik Atölye

DİYALİZ

 

 

Kadir ARSLAN

Diyaliz Teknisyeni

Diyaliz

  • Başhekime Mesaj
  • Etkinlik Takvimi
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik